SSD Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 ГБ
Відео 8Фото 4 |
Team Group T253X2512G0C101 256 ГБ512 ГБ |
|
Один з найбільш доступних внутрішніх SSD-накопичувачів 2019 року з інтерфейсом SATA 3 і об'ємом 512 Гб. Має стандартні габаритні розміри форм-фактора 2,5" і товщину 7 мм Позиціонується як продукт базової цінової категорії з максимально демократичною вартістю. Призначений для використання в конфігураціях офісних або домашніх повнорозмірних і компактних ПК, неттопів і мультимедійних HTPC-систем.
Прекрасно підійде для економічної модернізації існуючих ПК. Завдяки малій товщині і відмінною енергоефективності чудово впишеться в конфігурацію ноутбуків, системні плати яких розраховані на підключення SATA-дисків. Апаратною основою SSD-накопичувача Team Group GX2 T253X2512G0C101 є безбуферний чотириканальний контролер Silicon Motion SM2258XT, що працює у зв'язці з якісною 64-шарова флеш-пам'яттю 3D TLC NAND, виробленої спільним підприємством компаній Intel і Micron.
Контролер забезпечує швидкісне кешування запису SLC-буфер і підтримує технологію моніторингу S. M. A. R. T, NCQ, TRIM і режим Ditect-to-TLC, що дозволяє порівняно швидку пряму запис даних в TLC-осередки без кешування. Пристрій може показувати пристойну швидкість послідовного читання/запису 530/430 Мбайт/с, що гарантує вражаюче швидке завантаження операційної системи, браузерів з безліччю відкритих вкладок, ресурсномістких додатків і актуальних ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Купити Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 ГБ
Усі ціни 6 →Team Group GX2 SSD - 512GB - 2.5" - SATA-600 | 178 zł |
Dysk SSD TEAM GROUP GX2, 2.5'', 512 GB, SATA III, 430 MB/s | 170 zł |
Dysk TEAM GROUP GX2 512GB SSD | Bezpłatny transport | 169 zł |
Dysk SSD Team Group GX2 512GB SATA III 2,5" (530/430) 7mm | 175 zł |
Dysk TEAM GROUP GX2 512GB SSD | Bezpłatny transport | 162 zł |
Team Group 512GB 2,5" SATA SSD GX2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 169 zł |
Модификації Team Group GX2 T253X2512G0C101
Ціни на Team Group GX2 T253X2512G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 ГБ | від 93 zł | 11 пропозицій | ||
Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 ГБ | від 162 zł | 8 пропозицій |