Акустична система Tannoy Gold 8
Відео 11Фото 4 |
Tannoy Gold 8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tannoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tannoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tannoy Gold 8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tannoy GOLD 8 8" Aktywny głośnik monitorowy | 1 542 zł |
Tannoy GOLD Para aktywnych głośników monitorowych 8 8" z podstawkami GOLD- | 3 088 zł |
Tannoy GOLD Para aktywnych głośników monitorowych 8 8" GOLD-8-Pair | 3 037 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →