Вуличний обігрівач Sunred Barcelona (BAR-1500H)
Фото 8 |
Sunred Barcelona |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunred Barcelona
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sunred Grzejnik wiszący Barcelona, 1500 W, halogenowy, czarny | 662 zł |
Sunred Grzejnik wiszący Barcelona, 1500 W, halogenowy, czarny | 682 zł |
SUNRED Heater BAR-1500H, Barcelona Bright Hanging Infrared, 1500 W, Black | 665 zł |
SUNRED Heater BAR-1500H, Barcelona Bright Hanging Infrared, 1500 W, Black | 649 zł |
Sunred Grzejnik elektryczny halogenowy Sunred Barcelona 1500 W Stojący | 821 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →