Підмітальна машина Stiga SWP 355 (2W0552511ST1)
Фото 4 |
Stiga SWP 355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiga SWP 355
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stiga zamiatarka ręczna SWP 355 (2W0552511/ST1) | 1 364 zł |
Zamiatarka ręczna STIGA SWP 355, 20l | 1 375 zł |
Zamiatarka ręczna Stiga SWP 355 1600 m2/h | 1 379 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →