Газонокосарка Stiga SCM 240 R (290401208/S15)
Відео 2Фото 15 |
Stiga SCM 240 R
Двигун:без двигуна (ручна)
Ріжуча система:шпиндельна
Ширина захоплення:40 см
Висота косіння:від 25 мм, до 60 мм
Вага:10.5 кг
Мішок-травозбірник в комплект не входить
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики SCM 240 R
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiga SCM 240 R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stiga SCM 240 R Kosiarka kołowrotkowa | 512 zł |
Kosiarka ręczna STIGA SCM 240 R | 488 zł |
Stiga SCM 240 R (290401208/S15) | 438 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →