Бінокль STEINER Navigator Pro 7x30
Фото 5 |
STEINER Navigator Pro 7x30
Кратність збільшення:7 x
Діаметр об'єктива:30 мм
Поле зору на 1 км:123 м
Фокусування:автоматична
Призма:Porro
Вага:520 г
Всі характеристики
Характеристики Navigator Pro 7x30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINER Navigator Pro 7x30
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
STEINER lornetka morska Navigator 7x30 - optyka niemieckiej jakości otwart | 1 568 zł |
Steiner Navigator 7x30 Compass Binocular Posrebrzany 5303002 | 2 349 zł |
STEINER lornetka morska Navigator 7x30c - kompas ze stabilizacją HD niemie | 2 010 zł |
Steiner Navigator Pro 7 x 30 lornetka morska kompaktowa uniwersalna i lekk | 1 857 zł |
Steiner Navigator 7x30 Binocular Posrebrzany 5303001 | 1 935 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →