Вакуумний пакувальник Steba VK 6
Steba VK 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba VK 6
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba VK 6 zgrzewarka próżniowa ze stali nierdzewnej 08 bar 16 l/min | 431 zł |
Steba VK 6 AGDM-ZGRZ-STBA-005 | 437 zł |
Steba Steba Vakuumierer VK 6 sr/white - 050600 | 439 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →