Тумба Sonorous RX 5040
Sonorous RX 5040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonorous 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonorous.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonorous RX 5040
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sonorous Sonorous RX5040 C-INX (przeźroczyste szkło, nogi inox) Stolik rtv | 1 920 zł |
Sonorous Sonorous RX 5040 C Silver-Inox Silver RX-5040-C-INX | 1 379 zł |
Sonorous RX5040 C-INX (przeźroczyste szkło, nogi inox) Stolik rtv Hi-Fi Au | 1 919 zł |
Sonorous Sonorous RX 5040 Piano Black-Inox Silver RX-5040-B-INX | 1 119 zł |
Sonorous Sonorous RX 5040 Piano Black-High Gloss Black Black RX-5040-B-HBL | 1 379 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →