Комп'ютерне крісло Signal Q-022
Фото 3 |
Signal Q-022 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Signal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Signal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Signal Q-022
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fotel obrotowy Q-022 VELVET zielony aksamitny z podłokietnikami OBRQ022VZ | 677 zł |
Signal Meble Fotel Obrotowy Q-022 Czarny | 439 zł |
Krzesło biurowe Signal Q-022 Velvet Ciemnoszare | 417 zł |
Signal Aksamitne krzesło biurowe z podłokietnikami Q-022 Velvet | 417 zł |
Fotel obrotowy biurowy q-022 czarny | 489 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →