Метеостанція Sencor SWS 51
Фото 4 |
Sencor SWS 51 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWS 51
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SWS 51 W ABC biały | 165 zł |
Sencor SWS 51 WH Stacja pogody biała QUSECSPSWS50WHI | 107 zł |
Sencor SWS 51 WH Stacja pogody biała 35693 | 112 zł |
Sencor SWS 51 WH Stacja pogody biała 35693 | 107 zł |
Sencor Stacja pogody z czujnikiem bezprzewodowym pomiaru temperatury i wil | 138 zł |
ще 11 пропозицій
Доступні колірні варіанти:
- Модель SWS 51 B — чорний
- Модель SWS 51 W — білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →