Тепловентилятор Sencor SFH 8050SL
Фото 13 |
Sencor SFH 8050SL термостатповоротний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFH 8050SL
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR 2000 W Grzejnik ceramiczny srebrny SFH 8050SL | 321 zł |
Termowentylator SENCOR SFH 8050SL | 250 zł |
Sencor Grzejnik ceramiczny Sencor SFH 8050SL | 407 zł |
Termowentylator Sencor SFH 8050SL | 258 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →