Туристичний килимок Sea To Summit Aeros Premium Pillow Reg
Sea To Summit Aeros Premium Pillow Reg |
Колір | | Тип | надувна подушка | Кількість місць | 1 | Вага | 0.08 кг | Кількість клапанів | 1 шт | Матеріал верху | поліестер | Матеріал низу | поліестер | Наповнювач | синтетика | Чохол | | Розміри (ДхШхТ) | 34x24x11 см | Розміри (в складеному вигляді) | 7x8.5 см | Дата додавання на E-Katalog | травень 2020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Poduszka turystyczna Sea To Summit Aeros Pillow Premium navy - ONE SIZENiezwykle lekka i wygodna poduszka turystyczna, która zapewni maksymalny komfort snu podczas wypadu pod namiot. Po złożeniu i... щеspakowaniu do pokrowca poduszka zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu zmieści się w każdym plecaku i torbie podróżnej.Lekka i wygodna turystyczna poduszka Sea To Summit zapewni Ci przyjemny odpoczynek oraz wysoki komfort snu niezależnie od tego gdzie nocujesz. Kompaktowy charakter poduszki Aeros Pillow Premium sprawia, że możesz zabrać ją dosłownie wszędzie gdyż zmieści się w każdym plecaku turystycznym. Poduszka turystyczna Sea To Summit została wykonana z wytrzymałego poliestru, który z zewnątrz pokryty jest przyjemną w dotyku warstwą. Ergonomiczny kształt poprawi jakość snu, niezależnie od pozycji w jakiej śpisz. Trwały wentyl zapewnia sprawne i szybkie nadmuchanie poduszki nawet w warunkach biwakowych.Informacje dodatkowe:waga: 79 g;wymiary po spakowaniu: ø7 x 8.5cm;wymiary po nadmuchaniu: 35 x 26 x 13cm;ergonomiczny kształt;miękki materiał;łatwa w p E-horyzont.plПоскаржитись | | 180 zł | | |
|
| Sea To Summit Sea To Summit Aeros Premium Regular Navy Blue Poduszka Blue To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Nadmuchiwana poduszka z plecakiem Eros zmieniła sposób, w jaki t... щеysiące ludzi śpią na backcountry lub w podróży. Luksusowa, lekka i kompaktowa, ma bardzo miękką, szczotkowaną powierzchnię zewnętrzną z poliestru 50D i cichy, wyprofilowany pęcherz powietrzny z TPU, który zapewnia wsparcie i wygodę. Pompowanie, regulacja i opróżnianie zajmuje kilka sekund dzięki naszemu zgłoszonemu do opatentowania wielofunkcyjnemu minizaworowi. Dodatkowo przymocuj poduszkę do maty do spania za pomocą naszego unikalnego systemu Pillow Lock. Cechy: Napompuj poduszkę w zaledwie kilka oddechów i dostosuj ją z łatwością za pomocą wielofunkcyjnego zaworu Dzianina poliestrowa 50D jest bardzo miękka i wygodna Zakrzywione przegrody wewnętrzne tworzą kontury, które kołyszą twoją głowę Zapiekana dolna krawędź centruje poduszkę wokół ramion, niezależnie od tego, czy śpisz na plecach, na boku, czy w pozycji pionowej na krześle Syntetyczne wypełnienie między powierzchnią styku a pęcherzem TPU zwiększa przepływ powietrza dla dodatkowego komfortu Technologia: SYSTEM ZAMYKANIA NA PODUSZKĘ Specyfikacja techniczna: NAJLEPSZE ZASTOSOWANIE: Dobry sen W KOMPLECIE: Worek na rzeczy Ultra-Sil MATERIAŁ: tkanina poliestrowa kompatybilna z 50D Pillow Lock™
Kolor według producenta: Navy Blue
Kraj pochodzenia: Chiny
Grupa wiekowa: Dorosły
Rodzaj działalności: Camping;Travel
Sezon: Autumn;Lato;Spring;Zima
Szerokość: 24 cm
Kolor: Niebieski
Długość: 34 cm
Wymiary po złożeniu: 8,5 x 7 cm
Wysokość: 11 cm
Waga: 79 g
Wariant: Regular
Materiał: Poliestry
Typ produktu: Poduszka Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | | 159 zł | | |
|
| Poduszka turystyczna Sea to Summit Aeros Premium APILPREMRNB NAVY OneSize Bardzo miękki i trwały materiał Dodatkowa warstwa syntetycznego wypełnienia zapewniająca wyjątkową miękkość Idealnie dopaso... щеwany kształt, dla maksimum komfortu, niezależnie od pozycji snu Niezawodny wentyl, ułatwiający sprawne nadmuchanie poduszki Waga: 79 g Wymiary po spakowaniu: 7 x 8.5 cm Wymiary po nadmuchaniu: 34 x 24 cm Grubość: 11 cm Materiał: szczotkowany poliester 50D Komfortowa pompowana poduszka turystyczna, niezastąpiona podczas biwaku i podrózy. Miękka warstwa zewnętrzna jest przyjemna dla skóry i łatwa w czyszczeniu. A wnętrze zbudowane jest z bardzo wytrzymałej warstwy TPU. Wentyl wykonany z trwałego materiału pozwala sprawnie wypuścić powietrze, aby w kilka sekund spakować poduszkę. Intersport.plПоскаржитись | | 200 zł | | |
|
| Sea To Summit, Poduszka turystyczna, Aeros Pillow Premium, niebieski, 34x2Sea To Summit Poduszka Aeros Pillow Premium regular Niebieska SEA TO SUMMIT to australijska marka zachęcająca ludzi do aktywn... щеego trybu życia. Produkuje akces... Empik.plПоскаржитись | | 158 zł | | |
|
| Poduszka turystyczna Sea to Summit Aeros Premium lime | WYSYŁKA W 24H | 30Poduszka Sea to Summit Aeros Premium | Rozmiar: OS | Kolor: Zielony | Taniej o 25% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportan... щеo, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | | 150 zł | | |
Модификації Sea To Summit Aeros Premium Pillow Reg
Ціни на Sea To Summit Aeros Premium Pillow Reg |
---|
| Sea To Summit Aeros Premium Pillow Reg | | від 144 zł | 24 пропозиції |
| Sea To Summit Aeros Premium Pillow Large | | від 159 zł | 9 пропозицій |
Динаміка цін на Sea To Summit Aeros Premium Pillow Reg