Мікрофон sE Electronics sE8
Фото 7 |
sE Electronics sE8 |
|
Комплектація з парою мікрофонів: sE Electronics sE8 Pair
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог sE Electronics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі sE Electronics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити sE Electronics sE8
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SE Electronics Mikrofon pojemnościowy z małą membraną sE8 | 1 029 zł |
sE Electronics sE Electronics SE8 SE0460067 | 899 zł |
sE Electronics sE8 mikrofon pojemnościowy 27854 | 915 zł |
sE Electronics 8 - mikrofon | 836 zł |
sE Electronics sE Electronics sE8 VE Stereo SE0460080 | 1 619 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості мікрофона sE Electronics sE8:
- Мікрофон може продаватися поштучно, або в комплекті з 2 штук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →