Велошина Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x1.6 (11156448)
Фото 6 |
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x1.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x1.6
Ціни на Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 20x1.6 | від 213 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 20x2.15 | від 226 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 24x1.75 | від 243 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 26x2.0 | від 191 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x1.6 | від 213 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x1.35 | від 178 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Winter Plus SmartGuard 28x2.0 | від 156 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо