Велошина Schwalbe Hurricane Performance 29x2.0
Фото 4 |
Schwalbe Hurricane Performance 29x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schwalbe Hurricane Performance 29x2.0
Ціни на Schwalbe Hurricane Performance 29x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hurricane Performance 27.5x2.25 | від 79 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 | від 113 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 | від 78 zł | 4 пропозиції |