Велошина Schwalbe Black Jack K-Guard 18x1.9
Відео 1Фото 12 |
Schwalbe Black Jack K-Guard 18x1.9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Black Jack K-Guard 18x1.9
Ціни на Schwalbe Black Jack K-Guard 18x1.9 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Black Jack K-Guard 12x1.9 | від 61 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 16x1.9 | від 35 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 24x1.9 | від 85 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x1.9 | від 65 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.0 | від 96 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.1 | від 176 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25 | від 65 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо