Чохол Samsung Standing Grip Cover for Galaxy S24+
Samsung Standing Grip Cover for Galaxy S24+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| SAMSUNG Etui SAMSUNG Standing Grip Case do Galaxy S24+ EF-GS926CUEGWW BeżoOryginalne etui Samsung Standing Grip do Galaxy S24+ to idealne akcesorium do telefonu. Wygląda stylowo, zapewnia najwyższą o... щеchronę i jest wyposażone w podpórkę, dzięki której oglądanie ulubionych programów jest znacznie wygodniejsze. MediaMarkt.plПоскаржитись | | 168 zł | | |
|
| Samsung Galaxy S24+ Standing Grip Case - Dark VioletTylna ok?adka dla telefonu komórkowego, silikon, ciemnofioletowy, dla Galaxy S24+ Proshop.plПоскаржитись | | 161 zł | | |
|
| Samsung Samsung Etui Standing Grip Case do Galaxy S24+ EF-GS926CUEGWWNowy design etui z podstawką sprawia, że telefon bezpiecznie leży w dłoni. Wymienny, wytrzymały pasek z tyłu gwarantuje pewny... щеchwyt. Nie upuścisz już smartfona przez przypadek. Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | | 169 zł | | |
|
| Samsung Standing Grip Case do S24 Plus dark violet TOR-GSM-SAM-0503Wygodny, łatwy do trzymania pasek Nowy design etui z podstawką sprawia, że telefon bezpiecznie leży w dłoni. Wymienny, wytrzy... щеmały pasek z tyłu gwarantuje pewny chwyt. Nie upuścisz już smartfona przez przypadek. Nowy sposób na rozrywkę bez użycia rąk Oglądaj ulubione programy bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Etui Standing Grip Case z podstawką zapewnia wygodne oglądanie, podczas gdy Ty masz wolne ręce i możesz robić równocześnie inne ważne rzeczy. Modne, wygodne, stylowe i gładkie jak jedwab Zanurz się w gładkiej, jedwabistej fakturze naszego silikonowego etui Silicone Case. Jest nie tylko miękkie w dotyku, ale także zapewnia wygodny chwyt przez długie godziny. Komputronik.plПоскаржитись | | 170 zł | | |
|
| Samsung Standing Grip Cover do Galaxy S24+ Ciemno-SzaryEtui dedykowane:etui do Samsunga;Etui dedykowane:Samsung Galaxy S24+;Etui uniwersalne:nie;Funkcja podstawki:tak;Kolor:szary;K... щеolor:srebrny/szary;MagSafe:nie;Model (wariantowanie):Samsung Standing Grip;Dedykowane do:Samsung Galaxy S24+;Przypięcie do pasa:nie;Seria:Samsung Standing Cover;Typ:etui-plecki;Wymiar wewnętrzny maksymalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny minimalny (zaokrąglony do całości):0;Wymiar wewnętrzny średni (zaokrąglony do całości):0;Wymiary:0 OleOle.plПоскаржитись | | 168 zł | | |
Динаміка цін на Samsung Standing Grip Cover for Galaxy S24+
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна