Портативна колонка Ryobi R18R-0
Ryobi R18R-0 |
|
Багатоцільова захищена бездротова портативна колонка від одного з популярних виробників професійного та побутового електроінструменту з вбудованим FM-радіоприймачем, акумуляторним живленням і функцією powerbank-акумулятора. Вертикально орієнтований корпус пристрою повністю адаптований для активного використання у запилених приміщеннях та будівельних майданчиках. Ця модель призначена для відтворення аудіоконтенту зі смартфонів, планшетів або ноутбуків (Android, iOS, Windows), виведення радіотрансляцій або іншого аналогового аудіосигналу, який можна подавати через роз'єм аналогового входу AUX IN 3-pin mini-Jack 3.5mm.
Для живлення пристрою використовуються стандартні змінні акумулятори Ryobi Lithium+/IntelliCell з кріпленням «обойма», які широко застосовуються у фірмовому електроінструменті. Вбудований FM-тюнер з LCD-дисплеєм підтримує автоматичне налаштування та може працювати з частотним діапазоном 87,5 – 108 МГц. Енергоефективний цифровий підсилювач та динамік діаметром 90 мм забезпечують гучне та насичене звучання колонки Ryobi R18R-0. Система керування здатна зберігати налаштування радіостанцій FM-діапазону. Завдяки вбудованому перетворювачу від цього пристрою можна заряджати інші USB-сумісні гаджети. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, тому рекомендується власникам електроінструменту Ryobi, у яких вже є ці аксесуари.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Купити Ryobi R18R-0
Ryobi Radio Bezprzewodowe R 18R-0 | 313 zł |
Radio budowlane Ryobi towar w Sosnowcu - Radia [Ryobi] R18R-0 () - Morelen | 311 zł |
Akumulatorowe Radio Bluetooth R18R-0 18V 0*A Ryobi | 269 zł |
AKUMULATOROWE RADIO BLUETOOTH R18R-0 18V 0*AH ONE+ | 319 zł |