Літня шина RoadX RXMotion H12 215/55 R18 99V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion H12 215/55 R18 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXMotion H12 215/55 R18 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI ROADX 215/55 R18 99V H12 XL NtXuXtIhRbUoCpWnAgFdVbD264U | 467 zł |
Roadx H12 (215/55 R18 99V) 3220009838 | 465 zł |
Opona RoadX 215/55R18 RXMOTION H12 99V XL - opony letnie 3220012946 | 279 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →