Роликові ковзани Rio Roller Signature
Відео 3Фото 7 |
Rio Roller Signature |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rio Roller Signature
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rio Roller Signature Roller Skates Żółty EU 42 RIO285YELLOW-8A | 513 zł |
Rio Roller Signature Junior Roller Skates Czarny EU 38 RIO280BLACK-5J | 442 zł |
Rio Roller Signature Junior Roller Skates Niebieski EU 37 RIO280BLUE-4J | 442 zł |
Rio Roller Signature Junior Roller Skates Niebieski EU 38 RIO280BLUE-5J | 442 zł |
Rio Roller Signature Junior Roller Skates Pomarańczowy EU 35 1/2 RIO280YEL | 442 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →