Камера відеоспостереження Reolink RLC-1212A
Відео 3Фото 2 |
Reolink RLC-1212A |
|
Розпізнавання у кадрі людини, транспортного засобу чи тварини.
Камера випускається у версіях із різною фокусною відстанню, уточнюйте її у продавця.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reolink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reolink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reolink RLC-1212A
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Reolink Nadzoru RLC-1212A S9147287 | 735 zł |
Naścienna Reolink RLC-1212A POE NET-SMH-MO-RLNK-061 | 719 zł |
Kamera Poe Reolink RLC-1212A 12MP Karta 64 Gb | 527 zł |
Kamera IP REOLINK RLC-1212A POE 4mm | 594 zł |
Kamera POE Reolink RLC-1224A 12MP 2.8mm AI IR | 499 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →