Сабвуфер REL HT/1003
Відео 18Фото 9 |
REL HT/1003
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:300 Вт
Частотний діапазон:24 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики HT/1003
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REL HT/1003
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
REL HT/1003 MKII (HT1003 MKII) Czarny | 3 890 zł |
Subwoofer REL HT/1003 | 2 990 zł |
REL HT 1003 | Subwoofer Aktywny | Autoryzowany DEALER Szczecin | 2 990 zł |
Rel HT1003 | 2 990 zł |
REL HT/1003 MK II | Subwoofer Aktywny | Autoryzowany DEALER Szczecin | 3 890 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →