Радіокерована машина Rastar BMW Z4 1:12 (40300)
Фото 6 |
Rastar BMW Z4 1:12
Тип:шосейні
Масштаб моделі:1:12
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 12 км/год
Привод:задній
Всі характеристики
Характеристики BMW Z4 1:12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rastar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rastar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rastar BMW Z4 1:12
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RASTAR R/C 112 BMW-Z4 kolor może się różnić 2724637255876 | 184 zł |
Samochód zdalnie sterowany RASTAR BMW Z4 GRA1000 | 180 zł |
Rastar Samochód Zdalnie Sterowany BMW Z4 CABRIO | 122 zł |
Rastar BMW Z4 1:12 Rastar | 327 zł |
Rastar Zdalnie Sterowane Bmw Z4 R/C 1:12 Czarne | 178 zł |
Додаткові функції і можливості радіокерованої машини Rastar BMW Z4 1:12:
- Вмикання фар при русі вперед, включення стоп-сигналів при гальмуванні і русі назад
- Автоматичне відключення моделі за відсутності сигналу з пульта ДУ більше 2 хвилин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →