Душовий піддон Radaway Doros D SDRD1290 (SDRD1290-01)
Фото 3 |
Radaway Doros D SDRD1290 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Doros D SDRD1290
Ціни на Radaway Doros D SDRD1290 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros D SDRD9080 | від 737 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros D Compact SDRD1080 | від 837 zł | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros D SDRD1090 | від 812 zł | 2 пропозиції |