Санки Prosperplast Zigi Zet
Prosperplast Zigi Zet |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prosperplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prosperplast.
Купити Prosperplast Zigi Zet
Усі ціни 6 →Prosperplast Zigi-zet Collection 91.3x29.1x44.9 Cm Sledge Niebieski ZA2108 | 226 zł |
Prosperplast Sanki plastikowe Autko Zigi-Zet | 157 zł |
Prosperplast, Sanki, Zigi-zet, 90.5 cm | 150 zł |
Prosperplast Zigi-zet Collection 91.3x29.1x44.9 Cm Sledge Złocisty ZA2109 | 226 zł |
Prosperplast Zigi-zet Steering Collection 91.3x36.2x44.9 Cm Za2113 Sledge | 303 zł |
Prosperplast, Sanki, Zigi-zet, czerwony, 90.5 cm | 142 zł |
Макквін, на старт!
Головна фішка цієї моделі ― незвичайний зовнішній вигляд. Санки виконані у вигляді відомого мультперсонажу гоночної машини Макквін. З одного боку, виглядає дійсно цікаво і унікально, з іншого ж ― більше підходить хлопчикам через специфіки персонажа.
Тримайся, малюк... а не за що!
У цій моделі не передбачено ні бортів, ні навіть ручок, за які дитина може триматись під час руху. Але існують і інші модифікації, в яких такі елементи є. У Prosperplast Zigi Zet Stering є кермо, виконує роль ручки, а для Prosperplast Zigi Zet Control додана ще й лижня, з допомогою якої можна змінювати напрямок руху.
Для тих, хто знає, як потрібно
Конструкція саней не призначена для малюків. Тут відсутня спинка, а форма сидіння дозволяє зайняти тільки сидяче положення. Звичайно, у дітей старше 3-х років це не викличе труднощів, а ось молодші цілком можуть під час руху відволіктися і впасти.
Добре ковзають!
Незважаючи на пластиковий корпус, полози зроблені з металу, що забезпечує гарне ковзання по снігу і льоду, і гарантує довговічність. Хоча така конструкція накладає відбиток ― максимальне навантаження 50 кг, так що дорослим краще не кататися.
Цікаві санки для хлопчиків дошкільного та молодшого шкільного віку. Дають можливість відчути себе справжнім гонщиком.