Котушка Prologic Element 5000 BF (74706)
Фото 3 |
Prologic Element 5000 BF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Element 5000 BF
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Prologic Element Carpfishing Reel Posrebrzany 5000 SVS74706 | 183 zł |
Prologic Prologic Element BF 5000 Kołowrotek SVS74706 | 265 zł |
Kołowrotki Prologic Element BF 9BB+1RB 5000 | 195 zł |
Kołowrotki Prologic Element BF 9BB+1RB 5000 | 345 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →