Пальник PROLINE 60034
PROLINE 60034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROLINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROLINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROLINE 60034
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro-Line Lutownica gazowa 1300st. 28ml. 60034 | 121 zł |
Palnik Gazowy Micro Proline | 158 zł |
PROLINE Palnik gazowy, Lutownica gazowa, 28ml., piezo, 1300st 60034 | 115 zł |
60034 Palnik gazowy, lutownica gazowa, 28 ml, piezo, 1300 stopni C, Prolin | 122 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →