Мікрофон PreSonus PM-2
Фото 4 |
PreSonus PM-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PreSonus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PreSonus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PreSonus PM-2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Presonus PreSonus PM-2 - para małych mikrofonów skraplających membranowych | 539 zł |
Presonus Presonus PM-2 | 507 zł |
PreSonus Pakiet mikrofonu stereofonicznego PM-2 Small Diaphragm Stereo Pak | 516 zł |
Presonus PM-2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 569 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →