Літня шина Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101W
Відео 7Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101W ТОП-5малошумна 235/55 R19 101 H 235/55 R19 235/55 R19 101 V 101 V Mercedes-Benz 235/55 R19 235/55 R19 101 V RunFlat 101 V RunFlat Mercedes-Benz 235/55 R19 101 W 235/55 R19 101 Y 235/55 R19 101 Y Porsche 235/55 R19 103 Y 235/55 R19 235/55 R19 105 P 105 V 235/55 R19 105 V Volvo 235/55 R19 105 V VW 235/55 R19 235/55 R19 105 W 105 Y 235/55 R19 105 Y Alfa Romeo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101W
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101V Mercedes-Benz | від 657 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101V Run Flat Mercedes-Benz | від 762 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105V | від 655 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y | від 993 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo | від 697 zł | 4 пропозиції |