Літня шина Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W
Відео 13Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 ( 235/45 R18 94W ) 2439900 | 672 zł |
Pirelli Cinturato P7 (235/45 R18 94W) 2439900 | 717 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 235/45 R18 94W ) | 680 zł |
Opona Pirelli 235/45R18 P7 CINTURATO 94W - opony letnie 24399 | 588 zł |
Opona letnia PIRELLI CINTURATO P7 235/45R18 94W | 606 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W
Ціни на Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W | від 588 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 94W Seal | від 729 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 235/45 R18 98W | від 1 020 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →