Валіза Piquadro Blue Square BV5014B2
Фото 11 |
Piquadro Blue Square BV5014B2 25 л45.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Piquadro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Piquadro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Piquadro Blue Square BV5014B2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piquadro Blue Square 2-rolkowy wózek biznesowy 42 cm czarny BV5014B2 | 3 297 zł |
Piquadro Niebieski kwadratowy 2-kołowy wózek biznesowy ze skórzaną komorą | 3 041 zł |
Piquadro Niebieski kwadratowy 2-kołowy wózek biznesowy ze skórzaną komorą | 2 671 zł |
Piquadro Niebieski kwadratowy 2-kołowy wózek biznesowy ze skórzaną komorą | 2 907 zł |
Модификації Piquadro Blue Square
Ціни на Piquadro Blue Square |
---|---|---|---|---|
Piquadro Blue Square BV5014B2 | від 2 671 zł | 4 пропозиції | ||
Piquadro Blue Square BV5004B2 | від 3 114 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →