Лампочка Philips MASTER TL5 HO 54W 4000K G5 (7530064)
Philips MASTER TL5 HO 54W 4000K G5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Philips MASTER TL5 HO 54W 4000K G5
Ціни на Philips MASTER TL5 HO 54W 4000K G5 |
---|---|---|---|---|
Philips MASTER TL5 HO 24W 4000K G5 | від 13 zł | 2 пропозиції | ||
Philips MASTER TL5 HO 39W 6500K G5 | від 29 zł | 1 пропозиція | ||
Philips MASTER TL5 HO 54W 3000K G5 | від 25 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →