Молоковідсмоктувач Philips Avent SCF430/16
Philips Avent SCF430/16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCF430/16
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Philips Avent Laktator ręczny SCF430/16 SCF430/16 | 339 zł |
Avent SCF430/16 | 222 zł |
Philips Avent, Zestaw z laktatorem ręcznym Natural Motion SCF430/16 | 225 zł |
Philips Avent Laktator ręczny Zestaw startowy SCF430/16 - !!! WYSYŁKA W 24 | 223 zł |
AVENT Laktator manualny NATURAL Motion SCF430/16 (w zestawie z pojemnikami | 230 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →