Очищувач повітря Philips AC0819/10
Фото 6 |
Philips AC0819/10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips AC0819/10
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oczyszczacz Philips AC0819 10 AC0819/10Philips
2 lata
Power source type : Zasilanie kablem elektrycznym
Item dimensions : 0.0 inches
Floor area : 49.0 square me... щеters
Noise level : 35.0 decibels
Item weight : 5.29 pounds Amazon.plПоскаржитись | 643 zł |
Philips Oczyszczacz powietrza AC0819/10 HDPHIOCAC081910Usuwa do 99,95% alergenów znajdujących się w powietrzu
Nowy oczyszczacz powietrza Philips z serii 800 to małe, ale wydajne... щеurządzenie, które pozwala w prosty sposób zadbać o czystość powietrza w domu.
Inteligentny tryb automatyczny
Inteligentny tryb automatycznego oczyszczania wykorzystuje profesjonalny czujnik, który automatycznie wykrywa i reaguje na nawet najmniejsze zmiany w składzie powietrza.
Kolorowe oznaczenie aktualnej jakości powietrza
4-stopniowy kolorowy wskaźnik ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 524 zł |
Oczyszczacz powietrza Philips 800 Series AC0819/10Oczyszczacz powietrza Philips AC 0819/10 3 tryby Usuwa do 99,95% alergenów znajdujących się w powietrzu. Nowy oczyszczacz pow... щеietrza Philips z serii 800 to małe, ale wydajne urządzenie, które pozwala w prosty sposób zadbać o czystość powietrza w domu. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Zasięg: do 22 m² | CADR: 190 m³/h Filtr: NanoProtect HEPA 2w1 Usuwa 99,5% zanieczyszczeń Tryb automatyczny i tryb uśpienia Mały rozmiar i wydajne oczyszczanie Wydajne oczyszczanie Kompaktowy rozmiar Skuteczne oczyszczanie Łatwe sterowanie jednym przyciskiem Inteligentny tryb automatyczny Kolorowe oznaczenie aktualnej jakości powietrza Cicha praca Bardzo cicha praca z przyciemnionymi światłami w trybie uśpienia Oczyszczacz powietrza Philips AC0819 Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń: smog, alergeny, bakterie, kurz, sierść zwierząt i szkodliwe gazy Filtr 2w1 NanoProtect HEPA usuwa zanieczyszczeni Maxelektro.plПоскаржитись | 599 zł |
Nabiurkowy Philips AC0819/10 biały AGDM-OCZY-PHI-030Oczyszczacz powietrza 800 Series AC0819/10, Philips Nowy oczyszczacz powietrza Philips z serii 800 to małe, ale wydajne urząd... щеzenie, które pozwala w prosty sposób zadbać o czystość powietrza w domu Oczyszcza powietrze w czasie krótszym niż 16 minut (1) Usuwanie 99% wirusów, alergenów i zanieczyszczeń (2,3,6) Zasięg- do 22 m² | CADR: 190 m³/h Filtr NanoProtect HEPA 2w1 Usuwa 99,5% zanieczyszczeń Wysoka wydajność Silny przepływ powietrza skutecznie filtruje pomieszczenia o powierzchni do 22 m² i rozprowadza czyste powietrze w każdym rogu pomieszczenia. Zwiększa to wydajność do 190 m³/godz. CADR (prędkość podawania czystego powietrza). Czyści 20 m² w zaledwie 16 min (1). Usuwanie 99,5% cząsteczek 2-warstwowa filtracja dzięki technologii NanoProtect HEPA i filtrowi wstępnemu wychwytuje 99,5% bardzo drobnych cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (3), co zapewnia bezpieczeństwo przed cząsteczkami PM2,5, bakteriami, pyłkami, kurzem, łupieżem zwierzęcym i innymi zanieczyszczeni Komputronik.plПоскаржитись | 567 zł |
Philips Oczyszczacz powietrza AC0819/10 55924Usuwa do 99,95% alergenów znajdujących się w powietrzu
Inteligentny tryb automatyczny
Kolorowe oznaczenie aktualnej jakości powietrza
4-stopniowy kolorowy wskaźnik ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 600 zł |
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC0819/10Oczyszczacz powietrza Philips AC0819/10 Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń: smog, alergeny, bakterie, kurz, sierść zwierząt i szk... щеodliwe gazy Filtr 2w1 NanoProtec... EmpikПоскаржитись | 479 zł |
Серія Philips Series 800Порівняти в таблиці →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 549 zł
до 20 м², 200 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, фільтри: гідро, HEPA 12, вугільний
від 449 zł
200 м³/год, авторежим, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, фільтри: гідро, HEPA, вугільний
від 527 zł
до 31 м², 255 м³/год, авторежим, нічний режим, управління зі смартфона, фільтри: гідро, HEPA 13, вугільний
від 505 zł
до 43 м², 360 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, Google Assistant та Amazon Alexa, фільтри: гідро, HEPA 13, вугільний
від 576 zł
до 65 м², 360 м³/год, авторежим, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, фільтри: гідро, HEPA, вугільний
від 515 zł
до 45 м², авторежим, ароматизатор, нічний режим, фільтри: гідро, HEPA 13, вугільний
від 495 zł
до 27 м², 200 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, Google Assistant та Amazon Alexa, фільтри: гідро, HEPA 13, вугільний
від 440 zł
до 40 м², 320 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, фільтри: гідро, HEPA 13, вугільний, УФ-лампа, 1 шт
від 589 zł
до 30 м², 230 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, фільтри: гідро, HEPA 13, вугільний, УФ-лампа, 1 шт
від 408 zł
до 50 м², 160 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, фільтри: гідро, вугільний
від 549 zł
до 30 м², 250 м³/год, авторежим, таймер, нічний режим, управління зі смартфона, Google Assistant та Amazon Alexa, фільтри: гідро, HEPA 13