Самокат PB Gear
Фото 28 |
PB Gear |
|
Самокат виконаний з алюмінію та сталі.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PB Gear
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga PowerBlade Stunt Gear Niebieski (1024653) | 225 zł |
Hulajnoga freestyle dla dzieci Pb Gear | 199 zł |
PB, Hulajnoga wyczynowa, STUNT 110MM GEAR, czarny | 260 zł |
HULAJNOGA WYCZYNOWA PB STUNT 110MM GEAR CZERWONY METALIC | 215 zł |
HULAJNOGA WYCZYNOWA PB STUNT 110MM GEAR NIEBIESKI METALIC | 215 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →