Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G320C6K
Відео 2Фото 12 |
Patriot Memory PVB464G320C6K 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G320C6K
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Viper 4 Blackout Series DDR4 64 GB 2 x 32 GB zestaw 3200 MHz PVB46 | 741 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Viper 4 Blackout 64GB/3200 (2*32GB) CL19 SAPAT4G64VIPB | 638 zł |
Patriot Viper Blackout 64GB [2x32GB 3200MHz DDR4 CL19 DIMM] RD-DDR4-PDP-04 | 639 zł |
Patriot Viper 4 Blackout DDR4 64GB (2 x 32GB) 3200 CL16 Szary | 619 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Viper 4 Blackout 64GB/3200 (2*32GB) CL19 SAPAT4G64VIPB | 650 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb
Ціни на Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G320C6K | від 619 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G360C8K | від 629 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →