Протеїн OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг
OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 kg |
|
Протеїн торгової марки OstroVit можна вважати відносно недорогий спортивної добавкою на базі сироваткового концентрату. Вона пропонується в пакеті на 900 грам, який підійде на першу пробу, але також у продажу зустрічається і більша фасовка на 2.3 кг (теж в пакеті). Покупцям доступний широкий асортимент смаків, включаючи ягоди і фрукти, шоколад, капучино, тірамісу, ваніль і багато інших варіантів.
Протеїн OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг містить 30 порцій по 30 грам. У кожній міститься 23 грами білка (концентрація близько 80%), а також 1.7 г жиру і 2.3 г вуглеводів. Відповідно сумарна енергетична цінність досягає 114 ккал. У спортивній добавці немає потенційно шкідливого підсолоджувача аспартама, що дозволяє використовувати її практично всім без винятку. Заявлено, що цей спортпіт може використовуватися в якості джерела якісного білка людьми, що займаються будь-якими видами спорту і не тільки. Але в цілому основною сферою його застосування можна назвати бодібілдинг і особливо період набору спортсменами м'язової маси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OstroVit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OstroVit.
Купити OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг
Усі ціни 7 →OstroVit OstroVit Odżywka białkowa Standard WPC80.eu truskawkowa - supleme | 80 zł |
Ostrovit, WPC80.eu, 900 g, szarlotka | 76 zł |
OstroVit OstroVit Odżywka białkowa Standard WPC80.eu wanilia - suplement d | 80 zł |
OstroVit OstroVit Odżywka białkowa Standard WPC80.eu bananowa - suplement | 80 zł |
OstroVit OstroVit Odżywka białkowa Standard WPC80.eu biała czekolada - sup | 80 zł |
OstroVit OstroVit Odżywka białkowa Standard WPC80.eu ciasteczkowy sen - su | 80 zł |
OstroVit OstroVit Odżywka białkowa Standard WPC80.eu masło orzechowe - sup | 80 zł |