OnePlus Buds Pro
Відео 22Фото 6 |
OnePlus Buds Pro |
|
Преміальні TWS навушники 2021 року з ексклюзивним дизайном і захистом від вологи за стандартом IP55. У моделі заявлена підтримка Bluetooth 5.2 і інтелектуального режиму гібридного адаптивного шумозаглушення. Завдяки 3 мікрофонам в кожному навушнику з підтримкою режиму TalkThrough і піковим шумозаглушенням 40 дБ ви можете насолоджуватися улюбленими треками і завжди залишатися в курсі того, що відбувається навколо.
Вдосконалений аудіокодек LHDC з малою затримкою забезпечує потокову передачу звуку HD якості, а 11-міліметрові драйвери роблять його чітким і динамічним. Повна зарядка пристрою займає 1 годину, після чого ви можете використовувати його до 5 годин з ANC і до 7 годин без. Використання кейса збільшує автономність до 28 і 38 годин відповідно. Buds Pro підтримують бездротову і швидку зарядку, вистачить всього 10 хвилин, щоб залишатися на зв'язку протягом 10 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnePlus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnePlus.
Купити OnePlus Buds Pro
Oneplus Buds Pro Słuchawki Bezprzewodowe Czarny 5481100076 | 513 zł |
OnePlus Buds Pro Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 599 zł |
Oneplus Buds Pro 5481100072 Słuchawki Douszne Biały | 532 zł |