Радіоприймач / годинник Noveen PR950
Фото 7 |
Noveen PR950 |
|
Вбудований Bluetooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noveen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noveen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noveen PR950
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radio Przenośne Bluetooth Fm Aku Usb Microsd Pr950 | 99 zł |
Radio NOVEEN PR950 Czarny | Bezpłatny transport | 109 zł |
Radio przenośne Noveen PR950 AM/FM czarne | 93 zł |
Radio Przenośne Noveen PR950 Black | 139 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →