Вентилятор Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap (NF-A15-HS-PWM-CH.BK.S)
Відео 1Фото 5 |
Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noctua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noctua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodzenie Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap | 129 zł |
Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap WEN-OB-NOC-055 | 140 zł |
Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap 140mm Czarny | 140 zł |
Wentylator Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap | 141 zł |
Noctua NF-A15 HS-PWM Chromax Black Swap color. | 140 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →