Ліхтарик Nitecore TIP (6-1214)
Фото 7 |
Nitecore TIP компактнийлегкий |
|
Ультракомпактний багатоцільовий наключний ліхтарик високої яскравості з вбудованим літій-іонним акумулятором. Є однією з найбільш потужних моделей подібних габаритів. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для користувачів, вимушених епізодично переміщатися в слабоосвітлених або повністю затінених просторах. Завдяки надмалим розмірами цілком може використовуватися в якості брелока на зв'язці ключів.
Міцний алюмінієвий корпус отримав стійке захисне покриття, сформоване методом анодування. Воно має високу стійкість до утворення подряпин і довгий час зберігає свій первинний зовнішній вигляд в жорстких умовах експлуатації. Наключний ліхтар Nitecore TIP обладнаний надпотужним оригінальним американським світлодіодом CREE XP-G2 S3, який може працювати в чотирьох різних режимах. Максимальний турборежим з яскравістю 360 лм забезпечує освітлення об'єктів на солідній відстані до 74 м.
Більш затребувані в реальному житті режими високої/середньої потужності гарантують яскравість 150/36 лм, при цьому час роботи ліхтаря становить до 93/390 хв. Інтегрований Li-Ion акумулятор ємністю 500 мАгод має світлодіодний індикатор рівня залишкового заряду і швидко заряджається від будь-якої стандартної зарядки смартфонів з роз'ємом microUSB. Удароміцний, розрахований на падінні з висоти 1 м. Пило- і водонепроникність відповідає рівню стандарту IP54 (не боїться дощу і бризок води).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Купити Nitecore TIP
Усі ціни 26 →Nitecore Latarka Tip 2 czarna nie dotyczy NCTIP2 | 186 zł |
Latarka Nitecore TIP 2 720 lumenów (LAT/NITECORE TIP 2) | 186 zł |
Latarka Nitecore FLASHLIGHT T SERIES 720 LUMENS/TIP2 NITECORE | 216 zł |
Latarka Nitecore TIP 360 Lumenów - Kolor niebieski (LAT/NITECORE TIP NIEBI | 139 zł |
Latarka Brelokowa Nitecore Tip Se Czarna | 141 zł |
- Два типи температури світла