Міні-круїзер NILS Extreme Pennyboard Art
Фото 32 |
NILS Extreme Pennyboard Art |
|
Верхня сторона скейтборду має текстуру ґрат, що забезпечує краще зчеплення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NILS Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NILS Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NILS Extreme Pennyboard Art
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nils Extreme Deskorolka dla dzieci młodzieży i dorosłych Pennyboard deska | 120 zł |
Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard Art Moro | 110 zł |
Pennyboard NILS EXTREME ART PAPER | 135 zł |
Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard Art Moro | 110 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →