Комутатор NETGEAR XS505M (XS505M-100EUS)
Відео 3Фото 5 |
NETGEAR XS505M 4 10GE / 1 SFP+8 10GE / 1 SFP+ | |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR XS505M
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NETGEAR XS505M 5-portowy przełącznik Multi-Gigabit Ethernet LAN 10GbE z 1x | 1 550 zł |
NETGEAR XS505M switch niezarządzalny 10G Ethernet XS505M-100EUS | 1 646 zł |
Switch Netgear XS505M-100EUS 5x 10/100/1000/10000 1x SFP+ | 1 612 zł |
5-PORT 10GB/MULTI-GB ETH SWITCH/IN | 1 989 zł |
Netgear 10g/multigigabit Unmanaged 5 Port Czarny XS505M-100EUS | 2 123 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації NETGEAR XS505M
Ціни на NETGEAR XS505M |
---|---|---|---|---|
NETGEAR XS505M | від 1 550 zł | 8 пропозицій | ||
NETGEAR XS508M | від 1 902 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →