Зрошувач NEO 15-771
Фото 9 |
NEO 15-771 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 15-771
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zraszacz oscylacyjny Topex Neo 15-771 metalowy pałąk, 18 dysz, regulacja s | 74 zł |
Neo Zraszacz oscylacyjny, metalowy pałąk, 18 dysz, regulacja siły strumien | 55 zł |
Neo Neo Zraszacz oscylacyjny, metalowy pałąk, 18 dysz, regulacja siły stru | 64 zł |
NEO Zraszacz oscylacyjny, metalowy pałąk, 18 dysz, regulacja siły strumien | 60 zł |
Zraszacz oscylacyjny, metalowy pałąk, 18 dysz, regulacja siły strumienia | 74 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →