Вакуумний пакувальник MPM MPZ-01
MPM MPZ-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MPZ-01
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM MPZ-01 Zgrzewarka Próżniowa - Laminator do Żywności - Zestaw z Woreczk | 225 zł |
MPM Zgrzewarka do folii MPM MPZ-01C Czarny | 150 zł |
MPM Urządzenie do pakowania próżniowego MPZ-01 HKMPMZFMPZ01000 | 204 zł |
MPM MPZ-01 biały AGDM-ZGRZ-MPM-001 | 221 zł |
Zgrzewarka próżniowa MPM MPZ-01 | 199 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →