Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X + Game (RRT-00035)
Відео 36Фото 4 |
Microsoft Xbox Series X + Game |
|
Некстген консоль від Microsoft з просунутими можливостями з апаратного трасування променів, новою системою тривимірного звуку, потужним залізом і страшенно швидким SSD, який благотворно впливає на швидкість завантаження ігор. Xbox Series X оснащена потужним процесором AMD Zen 2 з 8 ядрами та 16 потоками, що працює на частоті до 3.8 ГГц. Графічний прискорювач AMD RDNA 2 забезпечує продуктивність до 12 терафлопс і вміє виводити зображення з роздільною здатністю 2K/4K з частотою кадрів до 120 кадрів в секунду і опціональним HDR.
Однією з ключових переваг Xbox Series X є його швидкий SSD, що забезпечує завантаження ігор у кілька разів швидше, ніж на попередніх поколіннях консолей. Плюс до цього консоль підтримує заміну та модернізацію вбудованого NVMe SSD накопичувача, даючи можливість користувачеві розширити свою ігрову бібліотеку. Крім того, пристрій підтримує новітні технології віртуалізації звуку, включаючи Dolby Atmos та DTS:X.
Інтеграція сервісу Xbox Game Pass Ultimate дозволяє передплатникам за символічну щомісячну плату отримувати доступ до сотень ігор для Xbox, PC та Android, а також грати у багато гучних новинок ще до їхнього релізу. Ігри можна завантажувати як із хмари, так і за допомогою вбудованого DVD/Blu-ray приводу. У комплекті з консоллю йде ключ код на один із ігрових блокбастерів із бібліотеки Xbox, а також фірмовий геймпад. Для зовнішніх підключень передбачено три порти USB 3.2 gen1, три HDMI версії 2.1, LAN-порт та бездротовий приймач з Wi-Fi 5.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series X + Game
Усі ціни 42 →Xbox Forza Horizon 5 Bundle RRT-00051 Konsola Series X Czarny 1TB | 2 444 zł |
Konsola do gier Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 (RRT-00061) | 2 339 zł |
Microsoft Xbox Series X 1TB + Diablo IV | 2 523 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHD + Diablo IV | 2 599 zł |
Konsola MICROSOFT XBOX Series X z napędem Blu-ray 4K UHD + Diablo IV | 2 599 zł |
Модификації Microsoft Xbox Series X + Game
Ціни на Microsoft Xbox Series X + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series X | від 1 600 zł | 68 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad | від 2 548 zł | 26 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game | від 2 929 zł | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series X + Game | від 1 700 zł | 43 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series X + Headset + Game | від 2 499 zł | 5 пропозицій |