Microsoft Modern Mobile Mouse
Відео 8Фото 2 |
Microsoft Modern Mobile Mouse |
|
Стильна та зручна у використанні офісна комп'ютерна мишка з бездротовим типом підключення до ПК або ноутбука. Модель представлена на ринку популярним брендом Microsoft і позиціонується в нижній сегмент середнього цінового діапазону. Такий маніпулятор підійде для виконання будь-яких офісних робіт (тексти, електронні таблиці, презентації) та комфортного серфінгу. Одна з ключових особливостей мишки Microsoft Modern Mobile Mouse - "плоский" симетричний дизайн, завдяки якому девайс однаково зручно лежить у правій та лівій руці.
При цьому висота корпусу складає всього 6 см. В основі пристрою знаходиться оптичний сенсор з роздільною здатністю 1000 DPI. Оснащення моделі передбачає дві класичні кнопки та не менш класичне колесо прокручування. Сполучення з комп'ютером або ноутбуком здійснюється за бездротовим енергоефективним протоколом Bluetooth v 4.2, а автономне живлення гризуну забезпечують дві батарейки типу AAA. Також звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в кількох колірних рішеннях, включаючи досить яскравий помаранчевий та синій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Modern Mobile Mouse
Усі ціни 7 →Microsoft Surface KTF-00002 Mysz Komputerowa Czarny | 259 zł |
Mysz MICROSOFT Modern Mobile Bluetooth Czarny | 160 zł |
Mysz MICROSOFT Modern Mobile Bluetooth Czarny KTF-00006 | 160 zł |
Microsoft Modern Mobile Mouse - Blue KGZ-00025 MODEL 1679/1679C NEW | 112 zł |
Microsoft Modern Mobile Mouse Leśna Zieleń - darmowy odbiór w 22 miastach | 129 zł |
Microsoft Wireless Bluetooth Modern Mobile Mouse Black Windows 10 11 KTF-0 | 180 zł |