Літня шина Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 3 ( 215/55 R17 94V ) 106981 | 926 zł |
Michelin Primacy 3 (215/55 R17 94V) 106981 | 884 zł |
Michelin Primacy 3 ( 215/55 R17 94V ) | 937 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V
Ціни на Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V | від 884 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 215/55 R17 94V Seal | від 932 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 215/55 R17 94W | від 671 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Primacy 3 215/55 R17 94W Audi | від 655 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 215/55 R17 94W Seal | від 814 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →