Літня шина Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 109V Porsche
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 109V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 109V Porsche
Ціни на Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 109V Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 105H | від 1 174 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 105V | від 894 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 105V Porsche | від 923 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 109H Run Flat BMW/Mini | від 1 003 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Latitude Tour HP 255/55 R18 109V | від 786 zł | 6 пропозицій |