Роликові ковзани Meteor Invert
Фото 5 |
Meteor Invert |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Meteor Invert
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Meteor Invert rekreacyjne regulowane niebieskie r. 34-37 | 146 zł |
Rolki Meteor Invert M 34-37 szary | 150 zł |
Rolki Meteor Invert rekreacyjne regulowane czarne r. 30-33 | 90 zł |
Rolki Meteor Invert rekreacyjne regulowane szare r. 30-33 | 90 zł |
Rolki Meteor Invert rekreacyjne regulowane szare r. 34-37 | 149 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →